KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 8146533
nr 814 6533
Gravyrer
3 st, Frankrike, motivets mått: 27x40 (fuktskador)
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 mars 2013
kl 20:20:41
150 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
450 kr
6